Aangepaste tijden & Koopzondagen

Donderdag 27-06-2024

Groningen
10:00 - 21:00

Vrijdag 28-06-2024

Assen
09:30 - 18:00
Goor
09:30 - 16:00

Zaterdag 29-06-2024

Almelo
09:30 - 17:00
Goor
Gesloten
Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 30-06-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Hoogeveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Nijverdal
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 04-07-2024

Groningen
10:00 - 21:00

Zondag 07-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 11-07-2024

Groningen
10:00 - 21:00

Zondag 14-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 18-07-2024

Wierden
09:30 - 17:30

Vrijdag 19-07-2024

Wierden
09:30 - 21:00

Zaterdag 20-07-2024

Wierden
09:30 - 17:00

Zondag 21-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 25-07-2024

Aalten
09:30 - 17:30

Zondag 28-07-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Coevorden
12:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Hoogeveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 01-08-2024

Aalten
09:30 - 17:30

Vrijdag 02-08-2024

Sneek
09:30 - 18:00

Zondag 04-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Hardenberg
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 08-08-2024

Aalten
09:30 - 17:30

Zondag 11-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 15-08-2024

Aalten
09:30 - 17:30

Zondag 18-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Hardenberg
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Dinsdag 20-08-2024

Denekamp
09:30 - 17:30

Woensdag 21-08-2024

Oldenzaal
09:30 - 18:00

Donderdag 22-08-2024

Oldenzaal
09:30 - 18:00

Zondag 25-08-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Hoogeveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Woensdag 28-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30

Donderdag 29-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30

Vrijdag 30-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30
Winterswijk
Gesloten

Zaterdag 31-08-2024

Raalte
09:30 - 17:00

Zondag 01-09-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 06-09-2024

Borculo
09:30 - 16:00

Zaterdag 07-09-2024

Borculo
Gesloten

Zondag 08-09-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 13-09-2024

Aalten
09:30 - 17:30

Zaterdag 14-09-2024

Aalten
Gesloten
Almelo
09:30 - 17:00

Zondag 15-09-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 22-09-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Denekamp
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 28-09-2024

Raalte
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 29-09-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 06-10-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 13-10-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 20-10-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 27-10-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 03-11-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 10-11-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Coevorden
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 16-11-2024

Raalte
09:30 - 17:00

Zondag 17-11-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 24-11-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 30-11-2024

Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 01-12-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 05-12-2024

Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 18:00
Zutphen
09:30 - 16:00

Zondag 08-12-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 14-12-2024

Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 15-12-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Coevorden
12:00 - 17:00
Denekamp
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 22-12-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Dinsdag 24-12-2024

Aalten
09:30 - 16:00
Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Enschede
09:30 - 17:00
Leeuwarden
10:00 - 17:00
Oldenzaal
09:30 - 16:00
Winterswijk
09:30 - 16:00
Zutphen
09:30 - 16:00

Woensdag 25-12-2024

Aalten
Gesloten
Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
Gesloten
Assen
Gesloten
Barneveld
Gesloten
Borculo
Gesloten
Doetinchem
Gesloten
Ede
Gesloten
Enschede
Gesloten
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
09:30 - 10:00
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Sneek
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zutphen
Gesloten

Donderdag 26-12-2024

Aalten
Gesloten
Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
Gesloten
Assen
Gesloten
Barneveld
Gesloten
Borculo
Gesloten
Doetinchem
Gesloten
Ede
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
09:30 - 10:00
Raalte
Gesloten
Rijssen
20:00 - 21:00
Sneek
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zutphen
Gesloten

Zondag 29-12-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Dinsdag 31-12-2024

Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Doetinchem
10:00 - 16:00
Ede
12:00 - 17:00
Enschede
10:00 - 17:00
Oldenzaal
09:00 - 16:00
Raalte
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 17:00
Sneek
Gesloten
Winterswijk
09:30 - 16:00
Zutphen
09:30 - 16:00

Woensdag 01-01-2025

Arnhem
Gesloten
Doetinchem
Gesloten
Enschede
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
09:30 - 10:00
Rijssen
Gesloten
Winterswijk
Gesloten