Aangepaste tijden & Koopzondagen

Woensdag 21-02-2024

Klazienaveen
12:00 - 17:00

Donderdag 22-02-2024

Groningen
10:00 - 21:00

Zaterdag 24-02-2024

Wierden
09:30 - 17:00

Zondag 25-02-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Doetinchem
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Emmen
13:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Hoogeveen
Gesloten
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Maandag 26-02-2024

Aalten
Gesloten

Donderdag 29-02-2024

Groningen
10:00 - 21:00
Klazienaveen
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 18:00

Zondag 03-03-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Klazienaveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Maandag 04-03-2024

Aalten
Gesloten

Donderdag 07-03-2024

Groningen
10:00 - 21:00

Zondag 10-03-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Maandag 11-03-2024

Aalten
Gesloten

Zondag 17-03-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 23-03-2024

Raalte
09:30 - 17:00

Zondag 24-03-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Wierden
Gesloten
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 29-03-2024

Aalten
09:30 - 18:00
Apeldoorn
10:00 - 17:00
Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Ede
09:30 - 17:00
Enschede
09:30 - 18:00
Wierden
09:30 - 18:00
Winterswijk
09:30 - 18:00
Zutphen
10:00 - 17:00

Zaterdag 30-03-2024

Klazienaveen
10:00 - 17:00

Zondag 31-03-2024

Aalten
Gesloten
Almelo
Gesloten
Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
Gesloten
Assen
Gesloten
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Doetinchem
12:00 - 17:00
Ede
Gesloten
Emmen
13:00 - 17:00
Enschede
Gesloten
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
Gesloten
Klazienaveen
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zutphen
Gesloten
Zwolle
Gesloten

Maandag 01-04-2024

Aalten
Gesloten
Almelo
Gesloten
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
Gesloten
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Coevorden
Gesloten
Drachten
09:30 - 17:00
Ede
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Goor
12:00 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Klazienaveen
Gesloten
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Oldenzaal
Gesloten
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Wierden
Gesloten
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
Gesloten
Zwolle
Gesloten

Vrijdag 05-04-2024

Drachten
18:00 - 22:00

Zondag 07-04-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Klazienaveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 13-04-2024

Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 14-04-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 21-04-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Borculo
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Haaksbergen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zaterdag 27-04-2024

Aalten
Gesloten
Almelo
09:30 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
Gesloten
Assen
09:30 - 17:00
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Coevorden
09:30 - 13:30
Drachten
09:30 - 17:00
Ede
Gesloten
Enschede
09:30 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Leeuwarden
10:00 - 17:00
Lichtenvoorde
10:00 - 15:00
Oldenzaal
11:00 - 17:00
Rijssen
09:30 - 17:00
Sneek
09:30 - 17:00
Wierden
09:30 - 13:00
Winterswijk
09:30 - 16:00
Zevenaar
11:00 - 16:00

Zondag 28-04-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Emmen
13:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 03-05-2024

Klazienaveen
10:00 - 17:00

Zaterdag 04-05-2024

Arnhem
10:00 - 17:00
Coevorden
09:30 - 17:00
Enschede
09:30 - 17:00
Sneek
09:30 - 17:00

Zondag 05-05-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Borculo
12:00 - 17:00
Coevorden
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Oldenzaal
Gesloten
Rijssen
09:30 - 18:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Donderdag 09-05-2024

Aalten
11:30 - 16:00
Apeldoorn
10:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
Gesloten
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Coevorden
Gesloten
Drachten
Gesloten
Ede
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
10:00 - 17:00
Oldenzaal
Gesloten
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Wierden
Gesloten
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
Gesloten
Zwolle
Gesloten

Zondag 12-05-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 19-05-2024

Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
Gesloten
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Enschede
Gesloten
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zwolle
Gesloten

Maandag 20-05-2024

Aalten
Gesloten
Apeldoorn
12:00 - 18:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
Gesloten
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Coevorden
Gesloten
Drachten
12:00 - 17:00
Ede
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Oldenzaal
Gesloten
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Wierden
Gesloten
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
Gesloten
Zwolle
Gesloten

Zondag 26-05-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Emmen
13:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 02-06-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Borculo
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Haaksbergen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 09-06-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 16-06-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 23-06-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 28-06-2024

Assen
09:30 - 18:00

Zaterdag 29-06-2024

Almelo
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 30-06-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
Gesloten
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 07-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zevenaar
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 14-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 21-07-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 28-07-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Beneden-Leeuwen
12:00 - 17:00
Coevorden
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Vrijdag 02-08-2024

Sneek
09:30 - 18:00

Zondag 04-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 11-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Zondag 18-08-2024

Apeldoorn
12:00 - 17:00
Arnhem
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Groningen
12:00 - 17:00
Leeuwarden
12:00 - 17:00
Sneek
13:00 - 17:00
Zwolle
13:00 - 17:00

Woensdag 21-08-2024

Oldenzaal
09:30 - 18:00

Donderdag 22-08-2024

Oldenzaal
09:30 - 18:00

Zondag 25-08-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Drachten
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Woensdag 28-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30

Donderdag 29-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30

Vrijdag 30-08-2024

Raalte
09:30 - 17:30
Winterswijk
Gesloten

Zaterdag 31-08-2024

Raalte
09:30 - 17:00

Zondag 01-09-2024

Enschede
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00

Vrijdag 06-09-2024

Borculo
09:30 - 16:00

Zaterdag 07-09-2024

Borculo
Gesloten

Zondag 08-09-2024

Enschede
12:00 - 17:00

Vrijdag 13-09-2024

Aalten
09:30 - 18:00

Zaterdag 14-09-2024

Aalten
Gesloten
Almelo
09:30 - 17:00

Zondag 15-09-2024

Enschede
12:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00

Zondag 22-09-2024

Enschede
12:00 - 17:00

Zaterdag 28-09-2024

Raalte
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 29-09-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Zondag 06-10-2024

Enschede
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00

Zondag 13-10-2024

Enschede
12:00 - 17:00

Zondag 20-10-2024

Enschede
12:00 - 17:00

Zondag 27-10-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Zondag 03-11-2024

Enschede
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00

Zondag 10-11-2024

Coevorden
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00

Zaterdag 16-11-2024

Raalte
09:30 - 17:00

Zondag 17-11-2024

Enschede
12:00 - 17:00

Zondag 24-11-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Vrijdag 29-11-2024

Arnhem
10:00 - 20:00

Zaterdag 30-11-2024

Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 01-12-2024

Assen
13:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Sneek
12:00 - 17:00

Donderdag 05-12-2024

Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 18:00
Zutphen
10:00 - 16:00

Zondag 08-12-2024

Enschede
12:00 - 17:00
Lichtenvoorde
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Zaterdag 14-12-2024

Rijssen
09:30 - 21:00

Zondag 15-12-2024

Borne
12:00 - 17:00
Coevorden
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winschoten
12:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00

Donderdag 19-12-2024

Arnhem
10:00 - 20:00

Zondag 22-12-2024

Assen
13:00 - 17:00
Borne
12:00 - 17:00
Enschede
12:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Lichtenvoorde
13:00 - 17:00
Oldenzaal
12:00 - 17:00
Raalte
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00

Dinsdag 24-12-2024

Aalten
09:30 - 17:00
Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Enschede
09:30 - 17:00
Leeuwarden
10:00 - 17:00
Oldenzaal
09:30 - 16:00
Winterswijk
09:30 - 16:00
Zutphen
10:00 - 16:00

Woensdag 25-12-2024

Aalten
Gesloten
Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
Gesloten
Assen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Ede
Gesloten
Enschede
Gesloten
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
Gesloten
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Sneek
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zutphen
Gesloten

Donderdag 26-12-2024

Aalten
Gesloten
Apeldoorn
Gesloten
Arnhem
12:00 - 17:00
Assen
Gesloten
Borculo
Gesloten
Ede
Gesloten
Enschede
12:00 - 17:00
Haaksbergen
Gesloten
Heerenveen
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
Gesloten
Raalte
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Sneek
Gesloten
Winterswijk
Gesloten
Zutphen
Gesloten

Zondag 29-12-2024

Almelo
12:00 - 17:00
Assen
13:00 - 17:00
Heerenveen
13:00 - 17:00
Winterswijk
12:00 - 17:00
Zutphen
12:00 - 17:00

Dinsdag 31-12-2024

Arnhem
10:00 - 17:00
Assen
09:30 - 17:00
Ede
12:00 - 17:00
Enschede
09:30 - 17:00
Oldenzaal
09:00 - 16:00
Raalte
09:30 - 17:00
Rijssen
09:30 - 17:00
Sneek
Gesloten
Winterswijk
09:30 - 16:00
Zutphen
10:00 - 16:00

Woensdag 01-01-2025

Arnhem
Gesloten
Enschede
Gesloten
Leeuwarden
Gesloten
Oldenzaal
Gesloten
Rijssen
Gesloten
Winterswijk
Gesloten